DomovFAQHľadaťRegistráciaZoznam užívateľovUžívateľské skupinyPrihlásenie

Share | 

Ziky Ac Yanto

Goto down 
AutorSpráva
Ziky Ac Yanto

Počet príspevkov : 40
Registration date : 19.05.2008

OdoslaťPredmet: Ziky Ac Yanto   St 17 september 2008, 22:26

Tak sem tady a du o sobě něco napsat, tak se nelekejte! XD

Konichiwa!
Jmenuju se Veronika Onderková (ONDERKOVÁ - ne Monterková, jak tvrdí osmáci!)
Narodila jsem se 24.6.1996 (jo.. je mi 12) a sem ve znamení Raka v českým a ve znamení Krysy v čínským (hodina pig a to "chro chro" - to mi taky de Twisted Evil )
Jinak ráda čtu study strašně ráda... Pak ráda píšu příběhy (jako je New life Ziky Ac Yanto...), kreslím, poslouchám muziku (teď sem jetá na mixy - hodně jetá na hodně jetý mixy Very Happy ), vařím (černej čaj: dva pytlíky, pět lžiček cukru... - "mňamí!"), chatuju (ne jako na chatě, ale na chatu na netu), pak taky ráda... chodim do knihovny (na pokec s knihovnicí, ne?...) - je tam ticho a klid (když tam teda nejsem já a knihovnice pohromadě bounce ) a člověk se tam dobře odreaguje... Taky strašně, ale S-T-R-A-Š-N-Ě ráda bruslim - ale jenom v zimě na ledě - to je bomba... Pak miluju vlky - moje nej zvířata Wink
Tak a teď co nemám ráda...? ( scratch ) Já nemám ráda... heh... je toho hodně, mno...
Chodím (teď) do 7.A, mezi samý baka kluky a baka holky... Jinak tam mam jednu super kámošku Kikču (ta má slíbený věnování v mojí první knížce XD) a taky jednu kámošku - Šárku...
Mojim snem je... (Naruto by řekl, že stát se Hokagem, ale co mám říct já?...) Mojím snem není momentálně nic... možná tak se někdy podívat do Tokia (v 18ti nejpozdějc! XD)... Jinak nemám zatím co dodat... Možná něco o vzhledu, co?...
Chjo... tak já sem zrzka a mam oči... dvě oči... ale barvu nevim... taková neurčitá... Ještě sem hodím ňáký fotky... potom...
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Tamara
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 782
Registration date : 01.02.2008

OdoslaťPredmet: Re: Ziky Ac Yanto   So 20 september 2008, 18:40

Laughing
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://www.shounenaifanfiction.estranky.cz

Ziky Ac Yanto
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
NarutoFans :: NarutoFans :: Užívatelia NarutoFans-
Prejdi na: