NarutoFans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 INFO poviedka s užívatelmi

Goto down 
+4
Amarante
Ayame
Uchiha
Rinkashimaru
8 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Rinkashimaru
Kage
Kage
Rinkashimaru


Počet príspevkov : 762
Age : 30
Registration date : 31.01.2008

INFO poviedka s užívatelmi Empty
OdoslaťPredmet: INFO poviedka s užívatelmi   INFO poviedka s užívatelmi Icon_minitimeSt 12 marec 2008, 23:00

sem píšte info o duchoch
Návrat hore Goto down
http://ishimaru.blog.cz
Uchiha

Uchiha


Počet príspevkov : 591
Age : 28
Registration date : 01.03.2008

INFO poviedka s užívatelmi Empty
OdoslaťPredmet: Re: INFO poviedka s užívatelmi   INFO poviedka s užívatelmi Icon_minitimeSt 12 marec 2008, 23:05

INFO poviedka s užívatelmi Duchov10
Tokage ( jašterka )
Popis:
Snažil sa a trénoval a teraz je z neho silný bojovnik. Jeho domov je les ... ( krátky popis čo možno ešte niečo dodám ... )
Schopnosti:
Kedže vyrastal v lese je veľmi rýchly a vie veľmi dobre narábať so zbraňou. Trochu sa naučil narábať aj zo zemou ale ešte sa má čo zlepšovať. Tréningom sa dokázal naučit robiť tunely popod zem, veľmi dobre šplhať na stromy a je veľmi obratný a vytrvalý. Vyrába si aj prak ... a do streliva sústreďuje svoju silu ( vačšinou to býva len ostrá skalka )
Zbrane:
-silný konár ktorý vyberá precízne
-prak
Útoky:
1.Daichi - Tokage sa skryje do zeme a môže na nepriateľa z hocikadiaľ zaútociť avšak nevydrží pod zemou veľmi dlho.
2.Wokuwaeru ( zasadiť jednu ranu ) - nahromadí svoju silu do Meichi ( nazvem to tak ... ) a zasiahne nepriateľa. Nepriateľ ale musí byť spútaný alebo sa nebude hýbať pretože tomuto útoku sa dá vyhnút.
3.'Stena' - Tokage sa posilní alebo uzdraví a cez túto dobu vytvorí veľké kríky s tŕňmi a iné rastliny okolo mňa aj neho. Týmto posilnením vie vydržat dlhší čas v zemi ( posilnenie Daichi )
4.Začína lov - Začne s prakom strieľať na nepriateľa. Tento útok sa môže skombinovať s Daichi ale ak tak spraví nezvýši mu sila na Wokuwaeru.


Naposledy upravil Uchiha dňa Pi 14 marec 2008, 14:12, celkom upravené 3 krát.
Návrat hore Goto down
http://u-zu-ma-ki-na-ru-to.blog.cz
Ayame
A.N.B.U
A.N.B.U
Ayame


Počet príspevkov : 688
Age : 30
Registration date : 31.01.2008

INFO poviedka s užívatelmi Empty
OdoslaťPredmet: Re: INFO poviedka s užívatelmi   INFO poviedka s užívatelmi Icon_minitimeSt 12 marec 2008, 23:11

INFO poviedka s užívatelmi 2000650878596450329rsoy3
^_^
Meno: Kagetora Kenshin
Zbraň: Bokken
Thakze lidi...co sme ja a moj duch vlastne zac? Dost som sa inspirovala Shaman King: Thakze ja by som bola akoze nieco ako Doshi. Doshi, to znamená, že dokážem ovládať duchov pomocou talismanu. Ale u mňa bude ako talisman fungovať tá vec, čo má Kagetora v rukách. Pomocou tej veci...nejak to pomenujem...ehm..Bokken. No pomocou Bokkenu ho vyvolavam. No teda ja vyvolám Bokken a v tedy sa objaví aj on...to znamená že je s tou vecou nejak prepojený.
Trochu z minulosti (dufam ze nawa rinkie): Keď bol Kagetora ešte normál živý človek, bol ťažko chorý (trochu chcem zdôrazniť prečo mám takú povahu akú mam..no ze som tichá). Ja som sa o neho starala a do poslednej chvíle som verila, že prežije.
Neprežil. A od vtedy som nemala žiadnych priateľov. Ani som žiadnych mať nechcela.
Útoky:
1. Úder Bokken - tento útok vyvolá menšie otrasy...vydeli ste niekto ako v Shaman King používal Faust sek gilotinou? noo toto je niečo podobné.
2. Duchovná osveta - Okolo mňa a môjho súpera (ak je niekto pri mne tak aj okolo neho samozrejme) sa objaví ten "chrám", čo je na obrázku. Zosilňuje to Kenshin, ale nikto, ani ja, nemôže toto miesto opustiť, až kým nie je útok odvolaný alebo kým už nemám dostatok energie, aby som ho udržala.
3. Tieňová aura - môže byť použitá len v Duchovnej osvete. Je to hlavne pre obmedzenie dosahu útoku. Podstatou je, že tento útok zoberie a uzamkne človeku jeho tieň spolu s časťou jeho duše. Takto človek nemôže prežiť, ale nezomrie hneď. V skutočnosti to trvá dosť dlho, ale človek potom nebude schopný okamžite reagovať na ďalšie dianie. Tento útok si tiež vyžaduje stále odoberanie energie toho, kto útok použil.
4. Výkrik duše - tiché hlasy sú spočiatku neškodné, ale po chvíli začínajú byť otravné a tak sa človek nemôže na nič sústrediť.
5. Prísľub Kenshin (pomenovaný podľa Kagetora)- noo takže Kagetorovi "trošku" narastú krídla. Slúžia potom ako obrana.


Naposledy upravil Ayame dňa Pi 14 marec 2008, 13:29, celkom upravené 9 krát.
Návrat hore Goto down
http://www.j-rock-music.blog.cz
Rinkashimaru
Kage
Kage
Rinkashimaru


Počet príspevkov : 762
Age : 30
Registration date : 31.01.2008

INFO poviedka s užívatelmi Empty
OdoslaťPredmet: Re: INFO poviedka s užívatelmi   INFO poviedka s užívatelmi Icon_minitimeSt 12 marec 2008, 23:15

"Spirit Mirage von Allurment" skratka Mirage
(Preklad: Spirit->víla , Mirage-> preľud, Allurment->pokušenie )
INFO poviedka s užívatelmi Dragonbysheilze4.thINFO poviedka s užívatelmi Thpix


Naposledy upravil Rinkashimaru dňa Po 24 november 2008, 19:55, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
http://ishimaru.blog.cz
Amarante

Amarante


Počet príspevkov : 218
Age : 29
Registration date : 11.03.2008

INFO poviedka s užívatelmi Empty
OdoslaťPredmet: Re: INFO poviedka s užívatelmi   INFO poviedka s užívatelmi Icon_minitimeSt 12 marec 2008, 23:24

INFO poviedka s užívatelmi 2005369597978594897_rs

Meno: Orfeus (z gréčtiny "temnota noci")
Minulosť: Pred dávnymi vekmi v krajine s názvom Trácia žil hudobník neslýchaného talentu, ktorý hral na lýre a všetko navôkol očaroval svojím spevom, že každý, kto ho počul, zabudol na všetky svoje starosti a na chvíľu sa usadil k Orfeovi, aby si mohol vypočuť jeho piesne. Na mieste, kde hrával, prichádzali bohovia aj vodné nymfy. Do jednej z nich sa zamiloval. Volala sa Eurydika. Raz, keď Orfeus odišiel na cestu sa Eurydika rozhodla, že navštívi svoje priateľky nymfy. Avšak umiera na nešťastné uštknutie hadom. Orfeus bol zúfalý a práve preto sa vydal do podsvetia, poprosiť boha Hádesa, aby mu jeho milovanú vrátil. I tak upokojil trojhlavého psa Kerbera, strážcu podsvetia, dokonca aj starca Chárona, ktorý ho nakoniec previezol cez rieku Styx až k Hádesovi a jeho manželke Persefone. Tam zahral na lýru a zaspieval žalostnú pieseň, ktorá bola plná smútku zo smrti Eurydiky. Obmäkčil aj ich srdcia a povedali, že ju vypustia z podsvetia, no keď bude spoločne s ňou odchádzať, nesmie sa za ňou obzrieť. Avšak cestou späť sa bál, že ju náhodou stratil v chodbách, pretože už nepočul jej kroky a vtedy Eurydika po druhý krát umrela. Chcel sa vrátiť, no prevozník ho už na druhú stranu nedoviezol. Po 7 dňoch prosenia odišiel späť na zem do pustých vrchov. Tam spieval skalám a vetru o svojom nešťastí. Vietor, jeho smutný spev roznášal k ľudským príbytkom. Každý ho načúval s pohnutím. Všetci, ktorí išli navôkol, počúvali jeho žalospev. Iba opitý zástup bakchaniek, ctiteliek boha vína a bujnej veselosti Bakchosa, smutný Orfeov spev podráždil. Hádzali do neho kamene, až jeho spev umĺkol a zhasol s jeho životom. Orfeova duša zostúpila do podsvetia, kde sa stretla s dušou Eurydiky. Boh Bakchos potrestal zločinné ženy tak, že im premenil nohy na korene a ich telá na kmene a vetvy. Orfeovo telo pochovali múzy, bohyne umenia a múdrosti. Po stovkách rokov sa jeho duša dostala z podsvetia spoločne s Eurydikou, ktorá opäť tragicky umiera, avšak Orfeovi už nie je po samovražde dovolené vstúpiť do ríše mŕtvych. Stal sa patrónom poetov a hudobníkov a preto dostal od bohov aj čierne havranie krídla a dlho sa potuloval na zemi, učiac sa nové i staré piesne, zatiaľ čo skladal i vlastné. Tak stretol aj Amarante, ktorá s ním empatizovala a ako jedna z mála ho mohla aj vidieť. Keďže mu pripomínala Eurydiku, rýchlo si k nej našiel cestu a často spolu sedávali pri rieke pod vŕbou, kde rozširoval mýty a legendy prostredníctvom svojej poézie. Stal sa jej duchom strážnym a odvtedy ju sprevádza.
Zbraň: Elektronická gitara, ktorú si Orfeus v novodobom svete obľúbil viac ako lýru, prípadne meč Deimos
Útoky:
-typ útokov: väčšinou na zmätenie nepriateľa, vyvolanie zbrane, no používa aj zvukové vlny ako ofenzívu. Má však nízku defenzívu a je pomerne ľahko zraniteľný.
-útoky:
Overtúra k Orfeovi: (predohra k opere Claudia Monteverdiho L’Orfeo) Duch zahrá časť overtúry na gitare, čím vyšle na protivníka silnú zvukovú vlnu
Sora: Zaspieva slohu z piesne Sora zo starorumunštiny, ktorá dokáže na krátky čas obrátiť útok ducha proti jeho vlastnému pánovi.
Fontina Blu Cent
De cravi esca letisimo
De quantian
La finde reve

Pieseň pre Calliopé: Ak zaspieva Orfeus túto pieseň pre Calliope, najvyššiu múzu a jeho matku, dostane do rúk meč od bohov s požehnaním, ktorý má názov Deimos (z gréč. hrôza). Technika je však veľmi náročná.
Elo! Calliope!
I chatho asgannen,
Ad echannen!

Krídla Sfingy: Krídla sa zväčšia a mávnutím môžu vyvolať silnú tlakovú vlnu
Vzťah: Čisto priateľský, aj napriek tomu, že sa niekedy Orfeus správa ako rytier od guľatého stola, čo Amarante rozčuľuje, sa majú navzájom radi a pomáhajú si.

Neviem, koľko som si mohla dovoliť napísať techník a či nerobím z neho nejakú vraždiacu mašinu, ale podľa mňa je to tak v priemere Smile


Naposledy upravil Amarante dňa Št 13 marec 2008, 19:19, celkom upravené 5 krát.
Návrat hore Goto down
http://shiroikarasu.blog.cz/
Sime

Sime


Počet príspevkov : 510
Registration date : 31.01.2008

INFO poviedka s užívatelmi Empty
OdoslaťPredmet: Re: INFO poviedka s užívatelmi   INFO poviedka s užívatelmi Icon_minitimeSt 12 marec 2008, 23:25

Jméno: Kantariya
Foto:
INFO poviedka s užívatelmi 2003054532043852366_rs
Schopnosti a menší popis: Kantariya umí pomocí své temné magie léčit ostatní.Díky své Temné Holi z Podsvětí může vyvolat Mocnou Stranu Ohně,jejíž moc může společně se Sime využívat zatím jen z poloviny.
Kantariya používá v bojích převážně jako svoji zbraň Temnou Hůl z Podsvětí společně se svojí myslí.Ona i Sime se dokáží dostat soupeřovi do mysli,tudíž mohou naplno ovládat jeho techniky a zbraně.Taky pomocí mysli dokáže protivníky na dlouhou dobu znehybnit,či vyvolat jakoby "prasknutí" některých orgánů vevnitř.Tuto techniku může každá použít jen jednou za pět let a to jen při vyjímečných událostech.V bojích také může přivolat malé víly a elfky z Podsvětí kteří začnou vysávat energii z protivníků a naopak je dají Kantariye.Ta potom může část energie dát Sime pomocí rituálu.Na Holi má přivázán přívěšek,na který je vlastně odkázán život Sime.Pokud se s ním něco stane,Sime zemře.Proto ho Rada z Podsvětí svěřila Kantariye,protože vědeli,že ona má jako jediný temný duch z Podsvětí sílu ho ochránit.Většinou když protivník nemá žádnou energii,svojí Holí nakreslí pěticípí triagram,díky jemuž okamžitě zabije soupeře.Když Kantariya provádí tento rituál,Sime doráží ostatní protivníky,u nichž také používá k jednomu způsobů zabití rituál. (Ještě něco domyslím,nic mě zatím nenapadá)

Minulost a také menší popis: Kantariya byla vlastně hodná.Byla hodná,dokud neumřela a nechtěla se pomstít,pomstít krvavou vraždou...
...Kantariya když žila,jako malé dvanáctileté děvče neměla nikoho,kdo by se o ni staral.Žila na smetišti a občas si vydělala nějaké peníze na jídlo čištěním bot.Jednoho dne,procházela se po ghotickém městě kde žila,potkala jednoho pána,pro ni moc milého pána.Jakmile jí uviděl,přišel k ní a zeptal se,kde bydlí a jak se jmenuje.Kantariya mu na vše odpověděla,a pán se jí zeptal,jestli by nechtěla bydlet u něho.Nadšeně souhlasila,pro ni bylo cokoliv lepší než žít na skládce.Jenomže tohle byla ta osudová chyba jejího života.Do patnácti let sloužila u toho pána,z kterého se vyklubal šéf mafie Yakuo.Po patnáctých narozeninách ji prodal do nevěstince.Tam jí řekli,že pokud bude chtít utéct tak ji zabijí.Kantariya se bála,strašně moc se bála.Takhle to šlo do jejích osmnáctých narozenin.Jeden zákazník si připlatil,aby ji mohl bít,a Kantariyu zabil.Ač chtěně či nechtěně,zabil.
Kantariya se ostatně jako každý po smrti na nějaký ten rok-dva uchýlila dál od ostatních.
Nemohla jim to zapomenout,jak Yakuovi,tak všem kteří jí nějak ublížily.Náhle ji pozvala rada Nebe,že jí musejí něco zdělit.V Nebi jí zdělili,že může zabít všechny,kteří jí nějak ublížili,ale pouze je.Potom že až bude všechno hotové,přidělí ji k jednomu bojovníkovi.
Kantariya se okamžitě vydala k Yakuovi.Ten po letech měl rodinu,manželku a tři děti.Kantariya věděla,že může zabít pouze jeho,ale neudržela se,zabila všechny.Poté se vydala ke všem zákázníkům,kteří měli také už rodiny,a jako u Yakuy,všechny,i děti,povraždila.Poznala,že jí v Nebi nebudou chtít,což se i ukázalo jako pravda,a Kantariya se vydala do Podsvětí.Tam ji okamžitě pustili,protože hned věděli co udělala i když neměla,a že toho ani na vteřinku nelitovala.
Kantariyu si k sobě zavolal bůh Podsvětí,Stern.Zdělil jí,že pokud chce zůstat v Podsvětí a nechce žít ve Vyhnanství,bude se muset trénovat,aby ji jednoho dne přidělili k temnému bojovníkovi.Kantariya souhlasila.Po dvaceti letech každodeního šestnáctihodinového tréninku už nevypadala jako tehdy,jako milé,osmnáctileté děvče.Vypadala jinak,podle jejího názoru lépe.Stern věděl,že Kantariya získala velikou moc,proto jí přidělil jeden z dvacetipěti nejmocnějších artefaktů Podsvětí,Temnou Hůl.
Musela se dalších deset let učit zacházet s její sílou,zvládat ji,porozumět ji,skrotit ji.
Vše se podařilo,tudíš stačilo Kantariyu přidělit k temnému bojovníkovi se sílou alespoň trochu shodnou a temnou jako má ona.Nikdo k ní nepasoval,až jednou,mapa Temna ukázala na dvě dívky,Sime a Auditu.
Obě dvě se spolu neznali,avšak jejich síla byla stejně temná a silná.
Stern si obě dvě pozval do Podsvětí,že jedna z nich může získat velmi silného ducha.Obě dvě se hned začaly nesnášet,což mělo vyvrcholit v závěrečném boji.Sime zvítězila,Audita zemřela,avšak před svojí smrtí pomocí jednoho nebezpečného rituálu odkázala život Sime na magický přívěšek.
Stern tedy přidělil Sime ke Kantariyi,a jí,jakožto duchovi Sime,dal oný magický přívěšek na opatrování.
Kantariya nejdříve nemohla Sime vystát,že prý na temnou bojovnici vypadá moc světle a nemá nějaké zvláštní temné znamení.Avšak Sime jí jednoho dne dokázala opak,když svojí oběti vypila krev.Kantariye se náhle Sime začala zamlouvat,dokonce jí přinutila aby si své bílé šaty potřísnila krví.
Kantariya nesnáší všechny,ale Sime je vyjímka.
Od té doby se pořád zlepšují,Sime přestala myslet na svoje prokletí,získané díky Auditě a Kantariya konečně pochopila,že se lépe vraždí ve dvou.


Naposledy upravil Sime dňa Št 13 marec 2008, 13:58, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
http://sime.blog.cz
Nasi
Chuunin
Chuunin
Nasi


Počet príspevkov : 1164
Age : 29
Registration date : 01.02.2008

INFO poviedka s užívatelmi Empty
OdoslaťPredmet: Re: INFO poviedka s užívatelmi   INFO poviedka s užívatelmi Icon_minitimeSt 12 marec 2008, 23:32

ja to sem dam az zajtra newa bo uz musim ist...len mi to nazabudnite pripomenut xixi.... lol!
Návrat hore Goto down
http://narutofansnasi.blog.cz
Sime

Sime


Počet príspevkov : 510
Registration date : 31.01.2008

INFO poviedka s užívatelmi Empty
OdoslaťPredmet: Re: INFO poviedka s užívatelmi   INFO poviedka s užívatelmi Icon_minitimeŠt 13 marec 2008, 13:34

Hehe,já z toho asi dělám román lol! lol! lol!
Návrat hore Goto down
http://sime.blog.cz
Amarante

Amarante


Počet príspevkov : 218
Age : 29
Registration date : 11.03.2008

INFO poviedka s užívatelmi Empty
OdoslaťPredmet: Re: INFO poviedka s užívatelmi   INFO poviedka s užívatelmi Icon_minitimeŠt 13 marec 2008, 13:35

Nie si jediná, ja z toho už román mám lol!
Návrat hore Goto down
http://shiroikarasu.blog.cz/
Sime

Sime


Počet príspevkov : 510
Registration date : 31.01.2008

INFO poviedka s užívatelmi Empty
OdoslaťPredmet: Re: INFO poviedka s užívatelmi   INFO poviedka s užívatelmi Icon_minitimeŠt 13 marec 2008, 13:59

Tak jo,román je hotovej lol! lol!
Amarante: Jj vím Smile


A pokud to bude podle tebe,Rinkie,trošku moc,tak řekni,ale mě to připadá ten popis celkem krátkej na mě Very Happy
Návrat hore Goto down
http://sime.blog.cz
Tadomeku
Chuunin
Chuunin
Tadomeku


Počet príspevkov : 257
Registration date : 06.02.2008

INFO poviedka s užívatelmi Empty
OdoslaťPredmet: Re: INFO poviedka s užívatelmi   INFO poviedka s užívatelmi Icon_minitimeŠt 13 marec 2008, 16:48

Foto:
INFO poviedka s užívatelmi 2000931456124271217_rs
Meno:Yami(znamena to temnota po japonsky)
Schopnocti:
Takze ako ste si mohli vsimnut na obrazku ma cervene kridla je to vlastne jeho schopnost , nazyva sa Shalear.Pomocou Shalearu si Yami moze vytvorit hociaku vec patri to aj k jeho utoku.
Utoky:
Shalear(vid hore)-je to silny utok ale vec, ktoru si vyrobi nieje az taka silna ako skutocna vec.Moze si napriklad vyrobit stenu ked nanho niekto zautoci(takze patri aj k defenzive)ale vec nema dlhy ucinok.
Borian-je to utok pomocou jeho dvoch mecou.Dokaze s nimi spravit kuzlo na ktore ale musi spotrebovat vela sily.Toto kuzlo dokaze omracit supera na niekolko sekund.
Terzian-pouziva prinom dve rolnicky ktore ma opasane okolo pasa.Rolnicky mozu uspat supera.


Naposledy upravil Tadomeku dňa Pi 14 marec 2008, 21:52, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
Amarante

Amarante


Počet príspevkov : 218
Age : 29
Registration date : 11.03.2008

INFO poviedka s užívatelmi Empty
OdoslaťPredmet: Re: INFO poviedka s užívatelmi   INFO poviedka s užívatelmi Icon_minitimeŠt 13 marec 2008, 16:50

Ak smiem poopraviť... Temnota po japonsky je "yami" 闇 (taktiež aj tma, čierny trh, špekulácia a beznádej), kaimei je zmena mena, civilizácia, vysvetlenie
Návrat hore Goto down
http://shiroikarasu.blog.cz/
Tadomeku
Chuunin
Chuunin
Tadomeku


Počet príspevkov : 257
Registration date : 06.02.2008

INFO poviedka s užívatelmi Empty
OdoslaťPredmet: Re: INFO poviedka s užívatelmi   INFO poviedka s užívatelmi Icon_minitimeŠt 13 marec 2008, 16:53

aha prepac to som nevedel idem to zmenit Embarassed
Návrat hore Goto down
Ayame
A.N.B.U
A.N.B.U
Ayame


Počet príspevkov : 688
Age : 30
Registration date : 31.01.2008

INFO poviedka s užívatelmi Empty
OdoslaťPredmet: Re: INFO poviedka s užívatelmi   INFO poviedka s užívatelmi Icon_minitimeŠt 13 marec 2008, 19:13

no ok thakze rinkie povedal ze svojich duchov spozname az niekde v strede pribehu thakze vsetko co sme napisalai o stretnuti s nimi je na nic lol!
zatial...
Návrat hore Goto down
http://www.j-rock-music.blog.cz
Sime

Sime


Počet príspevkov : 510
Registration date : 31.01.2008

INFO poviedka s užívatelmi Empty
OdoslaťPredmet: Re: INFO poviedka s užívatelmi   INFO poviedka s užívatelmi Icon_minitimeŠt 13 marec 2008, 19:25

Sakra,to mi nedošlo Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
http://sime.blog.cz
Ayame
A.N.B.U
A.N.B.U
Ayame


Počet príspevkov : 688
Age : 30
Registration date : 31.01.2008

INFO poviedka s užívatelmi Empty
OdoslaťPredmet: Re: INFO poviedka s užívatelmi   INFO poviedka s užívatelmi Icon_minitimeŠt 13 marec 2008, 19:37

aale rinkie to nejak zakonponuje do deja king
Návrat hore Goto down
http://www.j-rock-music.blog.cz
Sime

Sime


Počet príspevkov : 510
Registration date : 31.01.2008

INFO poviedka s užívatelmi Empty
OdoslaťPredmet: Re: INFO poviedka s užívatelmi   INFO poviedka s užívatelmi Icon_minitimeŠt 13 marec 2008, 19:44

Super,no hlavně že jsem ten "román" nepsala zbytečně lol!
Návrat hore Goto down
http://sime.blog.cz
Ayame
A.N.B.U
A.N.B.U
Ayame


Počet príspevkov : 688
Age : 30
Registration date : 31.01.2008

INFO poviedka s užívatelmi Empty
OdoslaťPredmet: Re: INFO poviedka s užívatelmi   INFO poviedka s užívatelmi Icon_minitimeŠt 13 marec 2008, 19:50

hmm tak to ma fakt mrzí Crying or Very sad
Návrat hore Goto down
http://www.j-rock-music.blog.cz
Amarante

Amarante


Počet príspevkov : 218
Age : 29
Registration date : 11.03.2008

INFO poviedka s užívatelmi Empty
OdoslaťPredmet: Re: INFO poviedka s užívatelmi   INFO poviedka s užívatelmi Icon_minitimeŠt 13 marec 2008, 19:53

Veď v pohode, aspoň sa bude mať čím autor inšpirovať, keď bude v koncoch Smile
Návrat hore Goto down
http://shiroikarasu.blog.cz/
Nasi
Chuunin
Chuunin
Nasi


Počet príspevkov : 1164
Age : 29
Registration date : 01.02.2008

INFO poviedka s užívatelmi Empty
OdoslaťPredmet: Re: INFO poviedka s užívatelmi   INFO poviedka s užívatelmi Icon_minitimeŠt 13 marec 2008, 20:26

tu je fotkaaaa mojho dusika teda dusicky... lol! mno znie to divne jaq moja dusa... mno ale uz obrazok...
INFO poviedka s užívatelmi 2005340228214958641rsyj3
meno a utoky som este secqy nedomyslela takze napisem neskor ale aj taq to bude odveci.... lol!
Návrat hore Goto down
http://narutofansnasi.blog.cz
Ayame
A.N.B.U
A.N.B.U
Ayame


Počet príspevkov : 688
Age : 30
Registration date : 31.01.2008

INFO poviedka s užívatelmi Empty
OdoslaťPredmet: Re: INFO poviedka s užívatelmi   INFO poviedka s užívatelmi Icon_minitimeŠt 13 marec 2008, 20:27

juuj zlate
Návrat hore Goto down
http://www.j-rock-music.blog.cz
Amarante

Amarante


Počet príspevkov : 218
Age : 29
Registration date : 11.03.2008

INFO poviedka s užívatelmi Empty
OdoslaťPredmet: Re: INFO poviedka s užívatelmi   INFO poviedka s užívatelmi Icon_minitimeŠt 13 marec 2008, 20:31

Všetci také pekné obrázky dostali, len ja nejakú anorektickú vílu svietiacu ako dúha, ženskú, ktorá sa pravdepodobne vystavila radioaktívnemu žiareniu a je z nej had a temného anjela - metalistu, z ktorého som spravila najväčšieho gréckeho poeta popri Sapfó lol! Ale čo už, život je pes lol!
Návrat hore Goto down
http://shiroikarasu.blog.cz/
Ayame
A.N.B.U
A.N.B.U
Ayame


Počet príspevkov : 688
Age : 30
Registration date : 31.01.2008

INFO poviedka s užívatelmi Empty
OdoslaťPredmet: Re: INFO poviedka s užívatelmi   INFO poviedka s užívatelmi Icon_minitimeŠt 13 marec 2008, 20:35

Život je pes, a preto žiť je psina. lol!
Návrat hore Goto down
http://www.j-rock-music.blog.cz
Nasi
Chuunin
Chuunin
Nasi


Počet príspevkov : 1164
Age : 29
Registration date : 01.02.2008

INFO poviedka s užívatelmi Empty
OdoslaťPredmet: Re: INFO poviedka s užívatelmi   INFO poviedka s užívatelmi Icon_minitimeŠt 13 marec 2008, 21:01

jj tamine prislovie....
abo zivot je pes a my blchy na nom tak poradne cucaj.... lol! lol! lol!
Návrat hore Goto down
http://narutofansnasi.blog.cz
Ayame
A.N.B.U
A.N.B.U
Ayame


Počet príspevkov : 688
Age : 30
Registration date : 31.01.2008

INFO poviedka s užívatelmi Empty
OdoslaťPredmet: Re: INFO poviedka s užívatelmi   INFO poviedka s užívatelmi Icon_minitimeŠt 13 marec 2008, 21:05

dost ze OT no newa
Návrat hore Goto down
http://www.j-rock-music.blog.cz
Sponsored content





INFO poviedka s užívatelmi Empty
OdoslaťPredmet: Re: INFO poviedka s užívatelmi   INFO poviedka s užívatelmi Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
INFO poviedka s užívatelmi
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
NarutoFans :: Vaša tvorba :: FanFiction :: FanFiction :: FanFiction na pokračovanie-
Prejdi na: