NarutoFans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Amarante

Goto down 
AutorSpráva
Amarante

Amarante


Počet príspevkov : 218
Age : 30
Registration date : 11.03.2008

Amarante Empty
OdoslaťPredmet: Amarante   Amarante Icon_minitimeNe 13 apríl 2008, 14:59

Vek: 14 rokov (12.4.1994)
Znamenie: Baran(Pes)
Súrodenci: ---(Sad)
Najobľúbenejšie anime:

Tých je viac, už len keď si zoberieme moju zbierku, tak tu patrí ...Claymore, Bleach, Death Note, Naruto, Devil May Cry, Fate/Stay Night, Tsubasa Reservoir Chronicle, Ouran High School Host Club, Vision of Escaflowne, Cesta do fantázie(Spirited Away), Howls Moving Castle, Final Fantasy series...

Najobľúbenejšia manga:

Huh, tých je veľa, ale len pár sa aktívne venujem, alebo vo voľnom čase zbehnem na onemanga.com, niečo prečítam a aj keď sa mi to ráta, tak bežne zabudnem názov Very Happy ... Bleach, Naruto, Midnight Secretary, Vampire Knight, Death Note, Akuma na Eros, Claymore,...

Najobľúbenejšie postavy:

Je ich viac a je pomerne ťažké vybrať tú naj Wink ...Theresa(Claymore), Claire(Bleach)(ten istý seiyuu má na starosti aj Toshira Very Happy), Toshiro Hitsugaya(Bleach), Ishida Uryuu(Bleach), Urahara Kisuke(Bleach), Shihōin Yoruichi(Bleach), Kurosaki Ichigo(Bleach), Yagami Raito(DN), Sai(Naruto), Hatake Kakashi(Naruto), Rock Lee(Naruto), Dante(DMC), Archer(FSN), Saber(FSN), Fye D. Flowright(Tsubasa RC), Ootori Kyouya(Ouran), Suou Tamaki(Ouran), Van Fanel(Escaflowne), Howl(Howls Moving Castle), Kaname(VK), Touma Kyouhei(Midnight Secretary), Akuma(Akuma na Eros), Storm (FFXIII Versus), Kadaj(FFVII: AC), Vincent Valentine(FFVII, FVII: AC, FFVII: DoC), Kohaku(Spirited Away - Cesta do Fantázie)...

Najobľúbenejšie hry:

Zatiaľ som mala možnosť z tých "otaku" vecí dostať do rúk len Devil May Cry series a FF series, čo som si hneď aj zamilovala Smile Hlavne DMC 3 a FFVII/FXII. Ale už mám za sebou veci ako Naruto Ultimate Ninja a podobné maličkosti od Bandaiu Smile

Moje prvé anime:

Eeerm... Sailor Moon? Kedysi dávno ešte Very Happy Oficiálne to bolo Tsubasa Reservoir Chronicle a neskôr Naruto, potom sa to viezlo ďalej rôznymi cestičkami Smile

Vzťah k yaoi/shounen-ai:

Kladný, niektoré fanfictions sa mi rátajú, dokonca aj obrázky, hlavne ak majú myšlienku, ktorú v sebe nesú, ale extra to nevyhľadávam. Smile Predsalen preferujem heterosexuálne vzťahy Very Happy (Ale nie mojich obľúbených postáv, česť výnimkám, niektoré som si obľúbila, ale ToshiroxHinamori sucks >.< Palec hore dávam IshidaxInoue ^-^)

Najobľúbenejšie výroky:

Maito Gai: "Lee!"

Rock Lee: "Sensei!"

Maito Gai: "Lee!"

Rock Lee: "Sensei!" (veľký západ slnka a vlny)

---

Maito Gai: "Dynamic entry!" (Kopne Jiraiyu) (preklad: Dynamický vstup!)

---

Yagami Raito: "I am Justice." (preklad: Ja som spravodlivosť.)

---

Strife Cloud: "Are sins ever forgiven?" (preklad: Sú hriechy niekedy odpustené?)

Valentine Vincent: "Ive never tried." (preklad: Nikdy som neskúsil.)

---

Archer:

"I am the flesh and bone of my own sword.

Steel flows through my body, and fire is what courses through my blood.

I have created over a thousand blades.

Unknown to death.

Nor known to life.

Power uproot the mountains and blades divide the waters

Many times I have withstood enormous pain to create thousands of weapons.

And yet, those hands that have braved so much will never hold anything.

So as I pray now, I call forth "Unlimited Blade Works."

preklad:

"Som mäso a kosť môjho meča.

Železo preteká mojím telom a oheň sa preháňa cez moju krv.

Vyrobil som viac ako tisíc čepelí.

Neznámy smrti.

Taktiež nie životu.

Sila vyvracia hore a čepele delia vody.

Mnoho krát som odolal enormnú bolesť aby som vyrobil tisícky zbraní.

A teraz, tie ruky, ktoré toľko znášali už nič neudržia.

Tak sa teraz modlím, vzývam "Neomedzené opevnenie čepelí"."

---

Saber: "Ekusukaribā!" (preklad: Excalibur! --- Excaliber!)

---

Lady: "Are you crying?" (preklad: Plačeš?)

Dante: "It's only the rain." (preklad: To je len dážď.)

Lady: "The rain already stopped." (preklad: Už prestalo pršať.)

Dante: "Devils never cry." (preklad: Diabli nikdy neplačú.)

---

Chihiro: "You don't remember your name?" (preklad: Nepamätáš si svoje meno?)

Kohaku: "No, but for some reason I remember yours." (preklad: Nie, ale kvôli niečomu si pamätám tvoje.)

---

Kuchiki Byakuya: "The Kuchiki family is one of the four noble families. We are the role models for all Shinigami. If we do not obey the rules, who will?" (preklad: Rod Kuchiki je jeden zo štyroch vznešených rodov. Sme vzorom pre všetkých Shinigami. Ak sa nebudeme riadiť pravidlami, kto bude?)

----

Kon: "Valley of the Gods!" (Povedal Inoue, keďže sa chcel dostať k jej prednostiam) (preklad: Údolie bohov!)

Kon: "Nice angle~" (preklad: Dobrý uho~l.)

---

Don Kanonji: "Spirits are always with you!!! BWAHAHA!" (preklad: Duchovia sú stále s Vami!!! BWAHAHA)

---

Ukitake Jushiro: "Remember this well. There are two types of fights. As we have put our lives in battle, we must be able to distinguish between the two. The fight to protect life, and the fight to protect pride." (preklad: Toto si dobre zapamätaj. Sú tu dve typy bitiek. Keď musíme vsadiť naše životy do bitky, musíme dokázať rozoznať rozdieľ medzi dvoma. Bitka pre ochranu život a bitka pre ochranu hrdosti.)

---

Renji: "I swore that I will save her..." (preklad: Prísahal som, že ju zachránim...)

Byakuya: "You... swore? To whom?" (preklad: Prisahal...? Komu?)

Renji: "No one..." (preklad: Nikomu...)

Renji/Ichigo: "I swore... TO MY SOUL!!!" (preklad: Prísahal som... SVOJEJ DUŠI!!!)

---

Hitsugaya Toshiro: "Oi! Matsumoto!"..."MATSUMOTOOO!" >.<

---

Kurosaki Isshin - Ichigov otec: "Good morning Ichigoooooooooo!" (Kopne Ichiga, alebo sa aspoň snaží.) (preklad: Dobré ráno, Ichigooooooooooo!)

---

Je ich strašne veľa, nechce sa mi všetky vypisovať... Very Happy


Najobľúbenejší anime OST:

Zaiste Death Note OST, taktiež aj Vision of Escaflowne má krásnu pesničku od Yoko Kanno - Sora. Potom aj Naruto, DMC, Ouran a Bleach Smile

Obľúbené endingy:

Ending na DMC anime: Rin Oikawa - I'll be your home

Ending na Claymore: Riyu Kosaka - Danzai no Hana ~ Guilty Sky

Ending na Death note: Nitemare - Alumina

Ending na Death Note: Maximum the Hormone - Zetsubou Billy

...a viac Smile

Obľúbené openingy:

Opening na DMC anime: Rungran - D.M.C.

Opening na Ouran: Kawabe Chieco - Sakura Kiss

Opening na Naruto Shippuden: Nobodyknows+ - Heroes Come Back

Opening na Death note: Nitemare - the WORLD

Opening na Death note: Maximum the Hormone - Whats up People?

...a viac Smile

Najobľúbenejšie studio:

MADHOUSE (DMC, DN,...)

Moje najobľúbenejšie:
Najobľúbenejšia farba: sivá (neutrálna a nevtieravá), strieborná, biela a čierna
Najobľúbenejší kamarát/kamarátka: Nerozdeľujem na najobľúbenejších Smile A kamarátov nemám, skôr priateľov Smile) Z mojej vekovej kategórie to bude Peťo a Zina Wink
Najobľúbenejšie zvieratko: vrana Very Happy, panda, vlk a kôň
Najobľúbenejšia rastlina: ruže, krásne a jedinečné Smile


Jedlo a pitie:
Najobľúbenejšie jedlo: VIFON Very Happy, otcove bravčové s kuriatkami, zemiaková kaša, pudingy, bryndzové halušky BEZ slaniny a acidofilného mlieka, toasty, čína,...
Najobľúbenejšie nealko: čistá minerálna prípadne stolová, nechladená a väčšinou bez bubliniek...Nie, nie som vyberavá xD Pol litrová chladená čapovaná Kofola, chladená Pepsi Max v plechovke z nášho školského bufeťáku Very Happy a Cola ZERO (jediná cola, čo mi chutí ^^), bylinkový Rajec medovka alebo púpava
Najobľúbenejší alkohol: jedine červené Wink a saké, inak som tvrdý abstinent


Relax a šport:
Najobľúbenejšie zabíjanie času: počítač, anime a manga, robenie zbytočností do školy (referáty, detaily, atp.), čítanie kvalitných kníh, motanie sa ostatným pod nohy, záchvaty Monka v podobe puntičkárskeho čistenia bytu a upravovania svojho okolia, niekedy dokonca aj tvorivá činnosť ako písanie, kreslenie, ale to dopadne so slovami "I lack talent..." (preklad: Postrádam talent...)
Najobľúbenejší šport: závodné behanie na záchod po 1,5l Rajeckej, šprint na 100 metrov s cieľom chytiť dotyčného, ktorý drží môj peračník ako rukojemníka a seriózne: jazda na koni Smile zameranie ródeo, plánujem ale prejsť na inú disciplínu, nechcem prísť o chrbticu
Najobľúbenejší športovec: Mikuláš Dzurinda Very Happy


Slávne osobnosti:
Najobľúbenejší herec: Christian Bale, Keanu Reeves, Róbert Fico Very Happy, Tom Hanks, Orlando Bloom, Christopher Lee, Ian McKallen, Viggo Mortensen,...
Najobľúbenejšia herečka: Nicole Kidman, Liv Tyler, Cate Blanchett, Miranda Otto,...
Najobľúbenejší moderátor: Nevlastním
Najobľúbenejšia moderátorka: ...ako jedna moja známa hovorí, JA Very Happy (dôvod: Videla v správach, že majú moderátorky výstrih... a ja som ju navštívila práve s mierne odhaleným dekoltom, tak mi prischla prezývka Moderátorka Very Happy)
Najobľúbenejší spevák: Gackt, Mana(dám ho sem, nikde inde sa nezmestí xD), Chad Kroeger, Ville Vallo, Lauri Ylonen, Daniel Hulka, Lenny Kravitz, Gregoriáni, Billie Joe Armstrong, Chester Bennington,...
Najobľúbenejšia speváčka: Enya, Tarja Turunen, Sharon del Adel, Dana Glover,...
Najobľúbenejšia skupina: Era, Linkin Park, Nightwish, Within Temptation, Toy Box(no a? XD), Nine Inch Nails, HIM, Within Temptation, Nickelback, Immediate Music, The Rasmus, X-Japan, Malice Mizer, Green Day, Moi dix Mois,
Najobľúbenejší DJ: Môj otec... A to z veľmi jednoduchého dôvodu, buď pustí blbosť typu Crazy Frog, alebo mi konečne zapne nejakú poriadnu pecku x)
Najobľúbenejšia historická osobnosť: John Ronald Reuel Tolkien Beren, Napoleon Bonaparte, moja rodina Wink, Alexander Veľký, Alžbeta Báthoryová,...
Najobľúbenejšia historická udalosť: Deň, keď som si povedala, že na ten stacionárny bicykel by som mala raz za čas ísť... Stejnako to padlo, lol.


Hudba:
Najobľúbenejší hudobný štýl: Všetko... Poviem tak, počúvam aj metal, aj rock, aj disco, aj gothic, dokonca u mňa nájdete aj Aquu a podobné prkotinky. Rada si popočúvam všetko, i hiphop a rap majú svoje zákutia dobrých pesničiek (škoda, že som skoro žiadne nenašla, ale verím tomu, lol), práve preto nediskriminujem "Ježiš, to je blbosť, to ani nepúšťaj!"... čiže, jednoducho všetko Smile A hlavne soundtracky a taká klasika u mňa znie pomerne často Wink Či Yirumove klavírne pesničky Smile)
Najobľúbenejší album: Nemám bližšie špecifikované Smile)
Najobľúbenejší club: Do clubov nechodím, ak sa teda neberie Košická čokoládovňa... Very Happy


Film a televízia:
Najobľúbenejší film: Bože, tých je veľa... Fontána, Lord of the Rings, Terminál, Walk to Remember, Forest Gump, Costantine, Butterfly Effect,...
Najobľúbenejšia TV relácia: Niekedy mrknem Sedem s.r.o. (maximálny ROFL každých 5 minút :DD)...
Najobľúbenejší seriál: Nedívam sa na seriály...Teda, Rím sa dá nazvať seriálom, že? Very Happy
Najobľúbenejší kreslený seriál: vid dotazník vyššie
Najobľúbenejšia kreslená postavička: http://shiroikarasu.blog.cz/0803/moje-naj-z-otakingu
Najobľúbenejšia filmová postava: Lestat de Lioncourt, John Constantine, Aragorn II., Forest Gump,...


Médiá:
Najobľúbenejšia televízia: Sony xD Eeerm, tak inak... Markíza a Music Box Smile
Najobľúbenejšie rádio: Funko a Express
Najobľúbenejšia www stránka: www.google.sk "Use Google before asking dumb questions." (preklad: Použi Google skôr než sa spýtaš sprosté otázky.)
Najobľúbenejší blog: Nemám Smile Mám veľa obľúbených, ale určite nie ten naj, všetky mám stejnako rada:)
Najobľúbenejší časopis: Level, Pevnost
Najobľúbenejšie noviny: Nevlastním Smile)


Počítače:
Najobľúbenejší počítačový program: Správca úloh Very Happy, ICQ, Mozilla Firefox, Adpbe Photoshop
Najobľúbenejšia hra: Lineage II, Lord of the Rings Online, Warcraft 3(hlavne battle.net), Zaklínač, Solitaire:)
Najobľúbenejšia činnosť za PC: AFK - SFK? Very Happy (vysvetlenie: AFK je Away From Keyboard, tj. mimo klávesnice, píše sa väčšinou, keď niekto ide od pc preč, lenže preklepy sú preklepy a z AFK vzniklo SFK, čo sa vďaka istým ľuďom už dlho používa ako Sex in Front of Keyboard, tj. sex pred klávesnicou Very Happy) Ale nie, srandujem Smile Väčšinou sa venujem blogu, Wikipédii alebo ICQčku, anime a manga
Najčastejšia činnosť za PC: ICQ, bežne bezcieľné ťukanie do klávesnice, čítanie rôznych poviedok a vzdelávanie sa:), anime a manga Very Happy


Móda a štýl:
Najobľúbenejší druh oblečenia: Klasika, hlavne pohodlne Wink
Najobľúbenejšia farba oblečenia: čierna, sivá, biela
Najobľúbenejšia značka oblečenia: Cherokee, TandF, Adidas, Random značky, čo dobre padnú a sú aj kvalitné Very Happy
Najobľúbenejší druh topánok: balerínky a vysoké masochistické(to je názor môjich spolužiakov Very Happy) kožené čierne čižmy x)
Najobľúbenejšia kozmetika: Alissa Beauté(robím reklamu mame Very Happy)


Kultúra, literatúra, umenie:
Najobľúbenejší typ umenia: Písanie, grafika, kreslenie:)
Najobľúbenejší umelecký sloh: Gotika (hlavne kvôli alchymistickým odkazom), Secesia

Najkrajšie umelecké dielo: Moje vlasy o ôsmej ráno, keď meškám do školy... Very Happy Da Vinciho Posledná večera a Vitruviánsky muž
Najobľúbenejší literárny útvar: historické romány, biografie, náučná literatúra, fantasy, kriminálne diela, všetko Smile)
Najobľúbenejší autor: John Ronald Raul Tolkien Beren, Gabriel García Marquéz, Ján Nižnánsky, Sergej Lukjanenko, John Grisham, Dan Brown
Najobľúbenejšia kniha: Tých je veľa, od LOTR, cez sériu Hliadok k Tribúnam či Da Vinciho kódu, každé dielo je pre mňa hodnotné
Môj siedmy div sveta: Bohužiaľ, ešte som ho neobjavila Wink


Veci a značky:
Najobľúbenejšia vec,
ktorú mám doma: PC a moja kovová manželská postieľka >Smile
Najobľúbenejšia firma: Foto Studio Omega? Very Happy
Najobľúbenejší mobilný operátor: Orange Slovensko
Najobľúbenejšia značka auta: SMART ^_^
Najobľúbenejšia značka elektroniky: Sony
Najobľúbenejšia značka mobilu: Nokia
Najobľúbenejšia reklama: Upíria Mazda a všetky reklamy Kofoly Very Happy "MILENCI SA MILUJÚ XD!"


Svet okolo nás:
Najoblúbenejšie mesto sveta: Tokyo a Košice Smile
Najoblúbenejšia krajina: Japan
Najideálnejšia dovolenka, výlet: Japonsko - Osaka alebo Tokyo Smile
Najideálnejší raj na Zemi: Každý má svoj osobný Eden Smile
3 veci na pustý ostrov: Súkromné lietadlo pripravené na cestu do civilizácie, pilot, Ginovu lampu Very Happy


Intímne záležitosti:
Najideálnejší partner/ka: Eeeeh... Ani mi nejde tak o vonkajší vzhľad, skôr o to, čo má človek v hlave a ako sa chová... Inteligentný, ukecaný, zodpovedný, niekedy zákerák v dobrom slova zmysle, abstinent, žiaden grázel, malý úchyl a ešte zmysel pre humor Smile) OMFG, som náročná xDDD
Najobľúbenejšie miesto na rande: Prechádzka v parku, posedenie v príjemnom prostredí pri káve/čokoláde/nealkoholickom nápoji
Najobľúbenejšia činnosť na rande: *Odkašle si.* Najprv by som musela na nejaké ísť XD
Najobľúbenejšia časť (cudzieho) tela: pery, oči, ruky, krk
Najobľúbenejšia intímna činnosť: *Opäť si odkašle.*


Život:
Najobľúbenejší deň v týždni: Piatok, sobota a pondelok
Najobľúbenejšia dobrá vlastnosť: Na iných úprimnosť, zmysel pre spravodlivosť, láskavosť a zodpovednosť, na mne musia tí, ktorí ma poznajú Smile
Najneobľúbenejšia zlá vlastnosť: Na iných je to tendencia ohovárať, hysteričiť, robiť zo seba kto vie akého frajera, faloš, príliš veľké sebavedomie, preceňovanie,... U mňa? Opäť musia posúdiť iní, ale podľa mňa lenivosť Very Happy
Najobľúbenejší predmet v škole: Dejepis, estetika, biológia, slovenský jazyk, anglický jazyk
Najobľúbenejšia učiteľ/ka: Mgr. Jozef Dzurjak, Mgr. Blažena Kubániová, RNDr. Milena Kristofová

Najobľúbenejší výrok: Neviem kto som, čo som, kam kráčam, čí som posol, čaká ma smrť a či spása, ale aj tak usmievam sa. Smile Zlo je len uhol pohľadu.
Návrat hore Goto down
http://shiroikarasu.blog.cz/
 
Amarante
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
NarutoFans :: NarutoFans :: Užívatelia NarutoFans-
Prejdi na: