NarutoFans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 OT zo súťaže "Žili šťastne až do smrti...?"

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
Tobi-kun
Chuunin
Chuunin
Tobi-kun


Počet príspevkov : 340
Age : 28
Registration date : 26.10.2008

OT zo súťaže "Žili šťastne až do smrti...?" Empty
OdoslaťPredmet: Re: OT zo súťaže "Žili šťastne až do smrti...?"   OT zo súťaže "Žili šťastne až do smrti...?" Icon_minitimeŠt 30 október 2008, 12:52

,,Máte neznámou nemoc," pronesl Jiraiya skrz mikrofon a sklo.
,,COŽÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!!" zahartusili sborově.
,,Musíme přijít na to co je to za nemoc. Je to nějaká dlouhodobá, takže lék najdeme. Musíte to zkrátka vydržet." a odešel.
Ozval se Tobi:,,Já to neudělal. Já jsem hodný a čistotný kluk." Very Happy Radši to řekl hned, aby na něho nic neměli.
,,Sklapni, tos byl ty. Furt se někde potuluješ a nemeješ si ruce." Dal komentář na Tobiho adresu Deidara.
,,To není pravda. To ty hrabeš se v tom jílu a bůhví kolik je tam všeho možnýho." bránil se Tobi.
,,Co třeba Orochimaru, pořád byl zahrabanej s Kabutem v tý jejich rádoby ,laboratoři´. ohradil se Deidara.
,,Cos to řekl, náhodou byly to velice podařené experimenty. Preferuji hygienu. Já to nebyl. A co Sasori, hraje si s loutkama, jako malej a pracuje s jedama. Byl to on." obvinil Orochimaru Sasoriho.
,,Jak si dovoluješ urážet mé loutky? Mám jich sto a s tebou stojedna. Až odtud vyjdem ven. To si pamatuj! Taky si davám pozor, nechci se otrávit. Proč se nezptáme Itachiho, jestli to nebyl on." zeptal se Sasori dalšího člena.
,,Po mě nekoukejte. Mám svoje zásady a navíc beru prášky. Neudělal by jsem to svým kolegům. Kisame se taky furt cpe rybama." otočil Itachi list na Kisameho.
,,Já jim výhradně nejedovaté, čisté ryby a navíc před tím něž je jím, tak se jich zeptám na jejich zdravotní stav. A co peníze? Bereš je z těch márnic. Nechci vidět jejich čistotu." předal Kisame štafetový kolík.
,,Na peníze si nikdo otvírat hu+u nebude. Peníze jsou všchno. No, co byste bez nich dělali? Mám způsob jak je vyčistit. Už to mám. Byl to Hidan. Nas+al toho svýho boha ani nevím jak se jmenuje, Hidane?" přidal Kakuzu Hidana do řetězu.
,,Tak tos pos+al, Kakuzu. Až se odtud dostaneme, tak tě zabiju. Už tě mám pokrk. Jmenuje se Jashin, jen pro tvou informaci, vím jak na tebe. Jashin by to neudělal, věnuje se pouze věřicím a nevěřící máme za úkol eliminovat. Konan, chceš nám něco říct? Co ty ?" dal Hidan slovo.
,,V tom s váma nejedu, účastním se minimu shromáždění. A vůbec mě nezajímáte. Když mám stejné cíle jako vy, myslíš, že bych to udělala? Šéfiku, ty to určitě víš kdo nám to všechno spískal." zeptala se Konan s nadějí v hlase.
,,Ne, nevím, ale mám podezření, kdo to byl. Jako váš šef, bych své podřízené nikdy nevystavil nebezpečí, pak bych neměl žádnou organizaci. A jak se říká:,Potrefená husa kejhne první´." Pein měl opět co říct.
Všichni se otočili na Tobiho.
,,Co já ne. Přísahám. Musel to být někdo jinej. Zetsu, má přece květinářství. Takže to byl on. Nic neříká. Je tichej. Já být hodný hoch." zase se bránil Tobi.
,,Co to má být? Obviňujete se mezi sebou a nenapadlo vás, že by to byl někdo z venku?" v duchu si blahopřál jak na to vyzrál a rozluštil tu záhadu.
Protáhli obličeje a všichni se styděli, jak se obviňovali.
Slovo si vzal Hidan.
,,Abychom to nekomplikovali, promluvím za všechny, když řeknu každému, že se všichni omlouváme."
Kývli.
,,A malá drobnost, Kakuzu se musí omluvit mému bohu. Do toho." odevzdal Hidan slovo svému partnerovi.
,,Když někoho nevidím ani naslyším, tak se mi nebudu omlouvat."
,,Už zas, Kakuzu. Jashin tě slyší. Jednou tě odrovnám a budu si to vychutnávat." ten plán se Hidanovi zalíbil.
,,Nechte toho." Ozval se Kisame. ,,Bolí mě z vás hlava."
,,Co mě je po tom, že tě bolí hlava." odpověděl Kakuzu.
,,Ach, jo. Budeme to muset spolu vydržet." povzdehl si Itachi. Myslel na Sasukeho. ,Co asi dělá?´

O rok.

,,Máme lék, můžeme vás očkov..." Jiraiya nedořekl, protože tam nikdo nebyl.
,,A sákrýš ani neví jakou nemoc rozšíří mezi lidmi." Poškrábal se na hlavě a odešel.
,,Ani si neuvědomili, jako je ta nemoc zvaná Blbost nakažlivá." šeptal si pro sebe Jiraiya
Návrat hore Goto down
scheffi
A.N.B.U
A.N.B.U
scheffi


Počet príspevkov : 588
Age : 31
Registration date : 22.09.2008

OT zo súťaže "Žili šťastne až do smrti...?" Empty
OdoslaťPredmet: Re: OT zo súťaže "Žili šťastne až do smrti...?"   OT zo súťaže "Žili šťastne až do smrti...?" Icon_minitimeŠt 30 október 2008, 12:57

hm...technicky dotaz: preco je to v cestine? teda nie ze by som mala nieo proti cestine...ale vyzera to podozrivo Suspect
Návrat hore Goto down
http://www.scheffi.deviantart.com
Tintitko

Tintitko


Počet príspevkov : 172
Age : 30
Registration date : 17.02.2008

OT zo súťaže "Žili šťastne až do smrti...?" Empty
OdoslaťPredmet: Re: OT zo súťaže "Žili šťastne až do smrti...?"   OT zo súťaže "Žili šťastne až do smrti...?" Icon_minitimeŠt 30 október 2008, 12:59

no tiez mam taky pocit bounce
Návrat hore Goto down
scheffi
A.N.B.U
A.N.B.U
scheffi


Počet príspevkov : 588
Age : 31
Registration date : 22.09.2008

OT zo súťaže "Žili šťastne až do smrti...?" Empty
OdoslaťPredmet: Re: OT zo súťaže "Žili šťastne až do smrti...?"   OT zo súťaže "Žili šťastne až do smrti...?" Icon_minitimeŠt 30 október 2008, 13:01

tobi tobi tobi... mas nejaky dokaz ze si toto: Akatsuki a karantena pisal ty?
Návrat hore Goto down
http://www.scheffi.deviantart.com
Tobi-kun
Chuunin
Chuunin
Tobi-kun


Počet príspevkov : 340
Age : 28
Registration date : 26.10.2008

OT zo súťaže "Žili šťastne až do smrti...?" Empty
OdoslaťPredmet: Re: OT zo súťaže "Žili šťastne až do smrti...?"   OT zo súťaže "Žili šťastne až do smrti...?" Icon_minitimeŠt 30 október 2008, 16:56

muheheheee
z konohy Very Happy Very Happy
sorry Mad Mad Mad
Návrat hore Goto down
Ayame
A.N.B.U
A.N.B.U
Ayame


Počet príspevkov : 688
Age : 30
Registration date : 31.01.2008

OT zo súťaže "Žili šťastne až do smrti...?" Empty
OdoslaťPredmet: Re: OT zo súťaže "Žili šťastne až do smrti...?"   OT zo súťaže "Žili šťastne až do smrti...?" Icon_minitimeŠt 30 október 2008, 17:28

ok tak kopirovanie to je jedna vec...ale nechapem ani, ako ten pribeh suvisi s touto sutazou....
Návrat hore Goto down
http://www.j-rock-music.blog.cz
Tobi-kun
Chuunin
Chuunin
Tobi-kun


Počet príspevkov : 340
Age : 28
Registration date : 26.10.2008

OT zo súťaže "Žili šťastne až do smrti...?" Empty
OdoslaťPredmet: Re: OT zo súťaže "Žili šťastne až do smrti...?"   OT zo súťaže "Žili šťastne až do smrti...?" Icon_minitimeŠt 30 október 2008, 17:35

noo ves
najprv som si neprecital poriadne co mam robit Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Ayame
A.N.B.U
A.N.B.U
Ayame


Počet príspevkov : 688
Age : 30
Registration date : 31.01.2008

OT zo súťaže "Žili šťastne až do smrti...?" Empty
OdoslaťPredmet: Re: OT zo súťaže "Žili šťastne až do smrti...?"   OT zo súťaže "Žili šťastne až do smrti...?" Icon_minitimeŠt 30 október 2008, 17:42

omggg Sad
Návrat hore Goto down
http://www.j-rock-music.blog.cz
Tobi-kun
Chuunin
Chuunin
Tobi-kun


Počet príspevkov : 340
Age : 28
Registration date : 26.10.2008

OT zo súťaže "Žili šťastne až do smrti...?" Empty
OdoslaťPredmet: Re: OT zo súťaže "Žili šťastne až do smrti...?"   OT zo súťaže "Žili šťastne až do smrti...?" Icon_minitimeŠt 30 október 2008, 17:43

wttfff Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Ayame
A.N.B.U
A.N.B.U
Ayame


Počet príspevkov : 688
Age : 30
Registration date : 31.01.2008

OT zo súťaže "Žili šťastne až do smrti...?" Empty
OdoslaťPredmet: Re: OT zo súťaže "Žili šťastne až do smrti...?"   OT zo súťaže "Žili šťastne až do smrti...?" Icon_minitimeŠt 30 október 2008, 17:45

ale uvedomujes si, ze je to uplny OT....
Návrat hore Goto down
http://www.j-rock-music.blog.cz
Tobi-kun
Chuunin
Chuunin
Tobi-kun


Počet príspevkov : 340
Age : 28
Registration date : 26.10.2008

OT zo súťaže "Žili šťastne až do smrti...?" Empty
OdoslaťPredmet: Re: OT zo súťaže "Žili šťastne až do smrti...?"   OT zo súťaže "Žili šťastne až do smrti...?" Icon_minitimeŠt 30 október 2008, 17:47

jj sorry Mad Mad


ale pokusim sa vymislet aj ked pochybujem ze na daco pridem
Návrat hore Goto down
Tamara
Chuunin
Chuunin
Tamara


Počet príspevkov : 782
Age : 30
Registration date : 01.02.2008

OT zo súťaže "Žili šťastne až do smrti...?" Empty
OdoslaťPredmet: Re: OT zo súťaže "Žili šťastne až do smrti...?"   OT zo súťaže "Žili šťastne až do smrti...?" Icon_minitimeŠt 30 október 2008, 17:53

radsej si sa nemal zapojit...dako sa vyhovorit...ked ani dokopy neves o co ide a este aj kopirujes..hlboko si ma sklamal...
Návrat hore Goto down
http://www.shounenaifanfiction.estranky.cz
Sponsored content





OT zo súťaže "Žili šťastne až do smrti...?" Empty
OdoslaťPredmet: Re: OT zo súťaže "Žili šťastne až do smrti...?"   OT zo súťaže "Žili šťastne až do smrti...?" Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
OT zo súťaže "Žili šťastne až do smrti...?"
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
NarutoFans :: Archív fóra :: Archív Narutofans-
Prejdi na: